Ponad
1000
Produktów
100%
Zadowolenia
Masz pytania?
663 285 287

TASKI Swingo 1650 BMS Euro

Nasza cena:

34983,74 zł netto

43030,00 zł brutto

Opis produktu

Duża autonomia

Dzięki zbiornikom o dużej pojemności oraz efektywnemu systemowi CSD, maszyna ta zapewnia redukcję zużycia wody na poziomie nawet 50%. Oznacza to także, że urządzenie jest wysoce niezależne - możliwe jest wymycie nawet 2500 metrów kwadratowych powierzchni bez potrzeby tankowania oraz ładowania akumulatorów.

Doskonałe rezultaty czyszczenia

Maszyna wyposażona jest w szczotki, które samodzielnie dopasowują się do kształtu podłogi. Najlepsze w swojej klasie parametry osuszania podłoża osiągnięte zostały dzięki specjalnej konstrukcji ssawy w kształcie litery W. Oznacza to, że maszyny z powodzeniem używać można podczas codziennego serwisu ze względu na to, iż ryzyko poślizgnięcia się jest w tym przypadku minimalne.

Prostota i ergonomia

Prostota obsługi oraz rozmaite ułatwienia ergonomiczne sprawiają, że zarówno wysiłek operatora, jak i czas potrzebny na szkolenie, ograniczone są do minimum.

Łatwa obsługa

Wszystkie elementy maszyny, które wymagają codziennej obsługi lub konserwacji, oznaczone są wyróżniającym się, żółtym kolorem, a ich wymontowanie trwa niespełna kilka sekund. Z tego powodu obsługa maszyny staje się niezwykle intuicyjna, a jej efektywność zachowana jest na maksymalnym poziomie przez bardzo długi czas.

URZADZENIE BEZ AKCESORIÓW o zasilaniu bateryjnym

Zobacz inne produkty firmy TASKI