Zbiorniki i kosze na śmieci

  • Show Sidebar

Jest 27 produktów.

Zarówno właściciele firm, zakładów, jak i prywatni odbiorcy muszą posiadać system składowania odpadów. W trosce o środowisko naturalne oraz odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, stworzyliśmy w sklepie kategorię, w której możesz znaleźć praktyczne pojemniki na odpady. Podstawowym elementem służącym do segregacji odpadów są kosze na śmieci. Kosze oraz pojemniki śmieci z naszej oferty mogą być wykorzystane nie tylko w domach prywatnych, ale również w budynkach o użyteczności publicznej, zakładach przemysłowych i firmach jako jeden z najważniejszych elementów w utrzymaniu czystości.

Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej klasy kosze oraz akcesoria do segregacji śmieci. Sprawdź sam. Ergonomiczny, trwały i solidny kubeł na śmieci, bezdotykowy kosz biurowy lub kuchenny, kontener na kółkach lub praktyczny pojemnik na odpady komunalne są dostępne od zaraz. Zapisz się na newsletter, dzięki czemu będziesz wiedział pierwszy o nowościach w ofercie, rabatach i promocjach.

Pojemniki na odpady komunalne

Oferujemy pojemniki kosze na śmieci przeznaczone do użytku na zewnątrz. Są to zarówno zbiorniki na odpady zmieszane, jak również służące do segregacji. Każdy kubeł na śmieci ma inny kolor w zależności, jaki rodzaj odpadu ma się w nim znaleźć. Plastik ma przypisany kolor żółty, papier-niebieski, szkło-zielony, a odpady organiczne powinny znaleźć się w koszu brązowym. Zwykle są to kontenery większe, których pojemność wynosi od 200 do nawet 1100 L. Producenci wyposażyli większość z nich w gumowe koła, które ułatwiają transport kontenerów.

Wszystkie kosze na śmieci zewnętrzne w naszej ofercie są wykonane z materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne. Cena pojemników na odpady komunalne w e-środkiczystosci.pl jest konkurencyjna w porównaniu z marketami takimi jak Leroy Merlin. Kosz na śmieci z naszego sklepu to gwarancja jakości, trwałości i komfortu korzystania.

Kosze plastikowe na śmieci

Nowoczesny materiał, jakim są tworzywa sztuczne, cechuje trwałość i łatwość w utrzymaniu higieny. Producent, projektując zbiorniki na odpady, może go wykonać w rozmaitym kształcie oraz kolorze. Kosz na śmieci plastikowy wygląda estetycznie, potrafi blokować przykre zapachy, jest wyjątkowo szczelny, a przy tym lekki. Warto wybrać kosze do odpadów, które posiadają wyjmowany wewnętrzny pojemnik, ułatwienia w zakładaniu worka, cichy i bezawaryjny mechanizm otwierający, uchwyty do przenoszenia pojemnika na odpady czy wygodny w użyciu otwór wlotowy.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem są kosze na śmieci plastikowe z uchylnym, a najlepiej obrotowym wiekiem. Z kolei kuchenne kosze na śmieci do segregacji odpadów z szeroko otwierającymi się pokrywami przypadną do gustu wszystkim ceniącym wygodę i sprawną selekcję śmieci. Pozostałe propozycje zbierające coraz więcej pozytywnych opinii klientów to zbiornik na odpady wielokomorowy z przegródkami lub zawieszany na ścianie.

Kosze do segregacji odpadów

Wyposaż swoje gospodarstwo domowe lub firmę w solidny zestaw koszy do segregacji na miejscu. Dostępnych jest wiele pojemności od 20 L do 240 L w standardowych kolorach według przyjętego kodu. Stojak na różnokolorowe worki to praktyczne rozwiązanie do domu jednorodzinnego, które pozwoli w sposób estetyczny na oddzielenie odpadów zarówno starszym, jak i młodszym domownikom.

Kosze na odpady zmieszane

Wśród odpadów znajduje się też grupa różnych śmieci, których nie da się poddać recyclingowi. Na takie odpadki należy wybrać kosz czarny. Wrzuca się zatem do nich takie produkty jak m. in. zawartość worków do odkurzaczy, niedopałki papierosów, paragony, zbite naczynia, zużyte pieluchy, ręczniki oraz chusteczki papierowe, plastikowe pudełeczka z resztkami żywności. Kosz na odpady zmieszane powinien być większy i bardziej pojemny. Jego istotną cechą powinna być stabilność oraz szczelność. Warto zainwestować w porządny i solidny pojemnik, który będzie służył przez wiele lat.