Opakowania, reklamówki, torby, folie aluminiowe

Filtry

Cena

5,00 zł - 215,00 zł

Pojemność

  • Show Sidebar

Jest 30 produktów.

Opakowania i reklamówki

Na co dzień trudno się obejść bez różnego rodzaju opakowań. Potrzebujemy folii aluminiowej do pakowania żywności, ładnych pudełek na prezenty czy kartonów na dokumenty. Podczas zakupów nieodzowne są foliowe reklamówki albo papierowe torby. Gdzie zaopatrzyć się w nie najtaniej? Jakie najlepiej wybrać?

Sklep z opakowaniami jednorazowymi

Niemal każde miasto ma swoje sklepy i hurtownie opakowań zaopatrujące lokalny biznes i klientów prywatnych. Poniżej wymieniono kilka przykładowych, które cieszą się uznaniem klientów:

  • Warszawa – spośród wielu warszawskich hurtowni opakowań warto wymienić, np. centrumopakowań, Neopak czy Rajapack. W ich ofercie znajdziemy produkty ładne, trwałe i w przystępnych cenach;
  • Kraków – jeśli chcą mieć profesjonalnie zapakowane produkty, mieszkańcy Krakowa i okolic mogą śmiało korzystać z usług firm Pakowacz.eu oraz TanieOpakowania;
  • Łódź – ma tu swoją siedzibę hurtownia Mandras oferująca różne rodzaje opakowań w atrakcyjnych cenach, w tym przykładowo pudełka próżniowe;
  • Gdańsk – Olko, czyli naprawdę dobrze zaopatrzona hurtownia opakowań jednorazowych;
  • Poznań – ze względu na szeroki asortyment towarów i konkurencyjne ceny warto zapoznać się z ofertą hurtowni Rabat – sklep oraz Centrum Pakowania;
  • Wrocław – mieszkańcy Wrocławia chętnie korzystają z usług firm: Ampak oraz Perfekt Opakowania-Wrocław;
  • Toruń – nie wolno przegapić oferty sklepów Hurto-Zbyt oraz Pak – z pewnością znajdziemy tam opakowania idealnie spełniające nasze oczekiwania;
  • Gdynia – warto zajrzeć na witrynę lub do siedziby hurtowni SMIL Opakowania, aby poznać ich bogatą ofertę;
  • Rzeszów – Res-pack – oferujący opakowania do żywności dla gastronomii oraz bardziej wszechstronny 100pak.pl.

A co, jeśli w naszym mieście brakuje dobrze zaopatrzonej hurtowni opakowań? Warto wtedy zdecydować się na zakupy przez Internet – jest to opcja komfortowa, chociażby ze względu na oszczędność czasu.

Reklamówki jednorazowe — gdzie najtaniej?

Jeżeli potrzebujemy tanich reklamówek foliowych w dużej ilości, najlepiej przejrzeć Allegro. Znajdziemy je tam w dużych paczkach (np. po 200 szt.) zarówno przezroczyste, jak i kolorowe. Reklamówki foliowe utrzymują ciężar 5–10 kg. Raczej twierdzi się, że są mało ekologiczne, gdyż rozkładają się całymi latami. Można jednak chronić środowisko, używając ich wielokrotnie i nie wyrzucając po jednym zastosowaniu.

Jeśli wolimy, możemy również poszukać lokalnych sklepów z foliowymi reklamówkami, takiego jak Opakowani.pl w Grudziądzu.

Torby i kartony papierowe — jakie wybrać?

Niezbędne w biurze i w domu. Służą do przechowywania dokumentów, a także do przenoszenia książek, naczyń, ubrań, czy dziecięcych zabawek podczas przeprowadzki. Kartony tekturowe są trwałe, chronią przechowywane rzeczy przed kurzem, brudem i wilgocią, są wygodne w transporcie i w pełni biodegradowalne.

Kartony fasonowane będą doskonałe do nadawania paczek – część z nich posiada samoprzylepne taśmy, dzięki którym pudełko będzie się dobrze trzymać i nie rozpadnie się.

Papierowa torba na zakupy to produkt w pełni ekologiczny – jeśli ulegnie zniszczeniu, może być z powodzeniem wykorzystana do recyklingu.

Tanie opakowania kartonowe

Opakowania kartonowe mają zwykle przystępne ceny. Najtańsze znajdziemy, przykładowo, na Allegro albo grembox.pl. Warto również zajrzeć do Castoramy, zwłaszcza jeśli szukamy pojemnych pudeł do przeprowadzki.

Jeśli chcemy sprawić komuś gustowny prezent, warto zainwestować w opakowanie z okienkiem (można je kupić na przykład w sklepie Opakowaniaozdobne24.eu z Poniszowic). Zapakujemy w ten sposób pościel, obrus lub inny stylowy drobiazg.