Dozowniki, wieszaki i stojaki, zestawy łazienkowe

Filtry

System

Cena

20,00 zł - 2 260,00 zł

Czas wysyłki

  • Show Sidebar

Jest 68 produktów.

Dozowniki, wieszaki, stojaki i zestawy do łazienek

Bez wątpienia łazienka to jedno z ważniejszych pomieszczeń w domu. Zależy nam, aby była nie tylko higienicznie czyta i pachniała świeżością, ale również, aby kosmetyki i środki czystości, których przeważnie mamy niemało, były jak najlepiej uporządkowane. Na szczęście w sklepach znajdziemy duży asortyment eleganckich szafek i półek łazienkowych, które nam to ułatwią.

Oprócz tego powinniśmy zaopatrzyć się również w odpowiedni wieszak na ręczniki (aby te miały możliwość wyschnięcia po użyciu) oraz poręczny uchwyt na papier toaletowy. Gdzie szukać najlepszych akcesoriów łazienkowych?

Nowoczesny uchwyt na papier toaletowy

Ogromny wybór uchwytów na papier toaletowy możemy znaleźć na Allegro. Kupimy tam zarówno tradycyjne, metalowe, jak i minimalistyczne, nowoczesne – w tym ostatnio bardzo modne: czarne. Znajdziemy także stojaki – niektóre w zestawie ze szczotką toaletową oraz inne, pozwalające na przechowywanie większej liczby rolek, np. w zabawnym kształcie owieczki. Szeroki wybór stojaków na papier toaletowy oferują także Jysk i Pepco. Niektóre wymagają przykręcenia do ściany, inne są samoprzylepne. Ani jedne, ani drugie nie powinny jednak nastręczać trudności przy montażu.

Stojaki na ręczniki do łazienki

Pozwalają ręcznikom dokładnie wyschnąć po użyciu; sprawiają, że nie zalega w nich wilgoć. Jeżeli mamy dużą łazienkę, jedynymi kryteriami, które weźmiemy pod uwagę, są jej wystrój oraz ewentualnie cena produktu. Jeżeli łazienka jest mała, oprócz powyższych, będziemy również musieli zadbać o to, aby nie zająć zbyt wiele wolnej przestrzeni. W tej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie zastąpienie stojaka na ręczniki wieszakiem albo półką. Możemy wybrać z wielu dostępnych opcji. W większości sklepów internetowych i stacjonarnych znajdziemy ostatnio bardzo modne stojaki na ręczniki w kolorze czarnym.

Drabinka na ręczniki

Wygląda bardzo nietuzinkowo, nadaje pomieszczeniu nowoczesnego charakteru, a przy tym zajmuje niewiele miejsca, sprawdzi się zatem również w małej łazience.

W poszukiwaniu drabinek oraz wieszaków na ręczniki warto zajrzeć do Castoramy. Z pewnością znajdziemy tam wiele ciekawych inspiracji, np. jak stylowo i efektywnie przechowywać ręczniki.

Półki na ręczniki do łazienki

Mogą być niewielkie, idealne na potrzeby małej liczby osób, albo pojemne, mieszczące nawet 10 sztuk ręczników. Niewątpliwie producenci przykładają wielką wagę do wyglądu łazienkowych półek na ręczniki. Są one nie tylko funkcjonalne, ale również pięknie się prezentują. Zdecydowanie będą ładnym akcentem w wystroju łazienki.

Jeżeli preferujemy używanie w domu ręczników papierowych, powinniśmy zainwestować w estetycznie wyglądający dozownik. Dozowniki do ręczników są również niezbędne w toaletach obiektów użyteczności publicznej.

Niezależnie od tego, czy preferujemy wieszaki stojące, półki czy drabinki, na pewno uda nam się dobrać idealne akcesoria do swojej łazienki. A może podczas zakupów przyjdzie nam do głowy zupełnie nowy, designerski pomysł na przechowywanie ręczników?