O firmie

Jesteśmy firmą położoną w malowniczym terenie Beskidu Wyspowego. Działalność w branży prowadzimy od stycznia 2007 roku. Łącząc nasze wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę zdobytą na specjalistycznych szkoleniach tworzymy energiczny zespół młodych ludzi, chcący zaproponować Państwu rzetelną oraz profesjonalną współpracę.

 

Od dziesięciu lat naszej działalności zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją profesjonalnych środków czystości oraz chemii profesjonalnej. Swoją ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych w postaci środków czystości  codziennego użytku.

Zaopatrujemy m.in: hotele, restauracje, szpitale, ośrodki zdrowia, przedszkola, szkoły, biura, zakłady produkcyjne itp. Nasze profesjonalne i najwyższej jakości środki czystości pozwalają na utrzymanie czystości zarówno w dużych i małych zakładach, obiektach użyteczności publicznej oraz prywatnych gospodarstwach domowych.

Korzystając z usług naszej firmy mogą państwo liczyć na rzeczową i fachową obsługę, staramy się dopasowywać do wymagań klienta tak aby Państwa czas i koszty były zminimalizowane. Działamy na terenie Polski południowej jednak dzięki sprzedaży internetowej i współpracy z firmami kurierskimi jesteśmy w stanie dotrzeć do każdej firmy w kraju.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i asortymentem sklepu internetowego oraz do składania zapytań ofertowych drogą mailową lub telefonicznie.

Mamy nadzieję, że nasza oferta Państwa zainteresuje i w przyszłości zaowocuje długofalową oraz satysfakcjonują współpracą.