Odświeżacze powietrza – które są najlepsze?

Filtry

Seria

Cena

0,00 zł - 755,00 zł

Czas wysyłki

  • Show Sidebar

Jest 68 produktów.

Zapach pomieszczenia, choć niewidoczny, wpływa na nastrój, motywację czy dobre samopoczucie. Jak sprawić, by nasz dom, pokój lub lokal był przyjemny, zachęcający i odprężający? W naszej ofercie znajdziesz zarówno odświeżacze w formie żelu, sprayu, mgiełki, jak i dekoracyjnych patyczków. Mogą być sterowane manualne bądź automatyczne. Nasze profesjonalne odświeżacze powietrza świetnie wkomponować można nie tylko we wnętrza domu czy mieszkania, ale również w przestrzenie publiczne, jak gabinety lekarskie, salony SPA, sklepy, hotele bądź biura. Wybór jest ogromny.

Najlepiej zaufać sprawdzonym i rekomendowanym firmom jak Air Vick, Brise, Ambi Pur, czy rodzima Perfect House, które posiadają ugruntowaną pozycję na rynku. W kategorii zapach do domu, w rankingach popularności zajmują one pozycje lidera przez dłuższy czas. Nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie odświeżaczy premium.

Odświeżacz powietrza do pokoju

Każdy z domowników może mieć inne ulubione kompozycje zapachowe. Odświeżacz do pokoju powinien przede wszystkim pięknie pachnieć, mieć naturalny skład oraz nie podrażniać nosa. Odświeżacze powietrza znajdujące się w naszym asortymencie pozwalają uzyskać naturalną świeżość nawet w małym pomieszczeniu. Air Vick Freshmatic automatycznie uwalnia niewielką ilość aromatu i można go w każdej chwili odłączyć, gdy stężenie stanie się zbyt duże, podobnie odświeżacz powietrza Aril elektryczny. Możesz zmieniać klimat panujący w Twoim pokoju, kiedy tylko masz ochotę. Dokup wkłady zapachowe Aril lub Air Wick. Zaproś do swojej przestrzeni świeżość letniego poranka, tajemnicze ogrody dzieciństwa lub deszczową świeżość lasów Amazonii i wiele, wiele innych.

Jeśli zależy Ci na stałym, równomiernie rozproszonym, subtelnym zapachu rozważ zakup odświeżacza powietrza w formie patyczków dekoracyjnych. Wiele osób pozytywnie ocenia ich nienachalną formę, elegancję i styl.

W powyższej kategorii znajdują się też bardziej reprezentacyjne flakony Air Wick Essential Mist emitujące pachnącą mgiełkę, otulającą zapachem przez długi czas. Pokaż je swoim gościom i domownikom, a każdy będzie chciał je zaprosić do swojego pomieszczenia.

Odświeżacze powietrza do domu

Dzięki odświeżaczom powietrza z naszej oferty, przestrzeń domu szybko wypełni się subtelnymi aromatami. W takich pomieszczeniach, jak sypialnia czy przedpokój, warto sięgać po neutralne zapachy, raczej ciepłe i dyskretne. Dobrym pomysłem jest odświeżacz powietrza w sprayu jak Clinex Scent. W dużych salonach można stosować do poprawy jakości powietrza odświeżacze o nieco bardziej zdecydowanych kompozycjach. Świetnie sprawdzą się tu aromaty wiśniowe, waniliowe i kwiatowe marki Glade bądź Air Wick.

Automatyczne odświeżacze powietrza to rozwiązanie dla osób wygodnych. Emitują one wybrany zapach w stałych odstępach czasu. Skutecznie dbają o przyjemną atmosferę w domach, mieszkaniach i biurach już od progu. Odświeżacz powietrza do WC może przybrać formę żelu w estetycznym pudełeczku albo buteleczki z wygodnym atomizerem. Zapachy do łazienki powinny kojarzyć się z odprężeniem i odpoczynkiem. Można zakupić na próbę Aril wkład do odświeżacza o zapachu lasu, tropików, wiosny, białej herbaty i wybrać najlepszy.

Odświeżacze powietrza pochłaniające zapachy

Odświeżacze powietrza do domu dzięki innowacyjnym formułom produktu są w stanie całkowicie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z toalety, przedpokoju, spiżarni czy piwnicy. Odświeżacz powietrza do łazienki do niedawna kojarzył się z nieprzyjemnym, sztucznym zapachem. Obecnie można kupić produkt zapachowy, który rozsiewa po pomieszczeniu czarujący aromat morskiej bryzy, soczystej cytryny lub leśnego poranka.

Zapachem, który potrafi zepsuć całą atmosferę wnętrza, jest tytoń. Ratunkiem w takiej sytuacji może być Attis Anti-tobacco, przeznaczony do usuwania tego duszącego zapachu z pokoi, kuchni, bądź łazienek. Nasz sklep oferuje profesjonalne środki również klientom detalicznym i prywatnym gospodarstwom domowym. Szukaj ClineX Nano Odour Killer do zadań specjalnych, który likwiduje w 100% nieprzyjemne zapachy, wnosząc trwały zapach do np. łazienki. Stosowany często jako odświeżacz do toalety publicznej i prywatnej. Środki takie jak Room Care R5.1 mają silniejsze działanie i pozwalają szybciej neutralizować nieprzyjemne zapachy. Dzięki dużemu wyborowi wkładów Aril, Vick, Brise, Ambi Pur każdy może sprawić, że jego dom będzie pachniał harmonijnie i świeżo.

Przemysłowe odświeżacze powietrza

W tej kategorii dostępne są między innymi propozycje marki Merida, Clinex, Initial. Jeśli potrzebujesz odświeżacza do biura, hotelu, restauracji, sklepu lub recepcji, wybierz bardziej wydajny i skuteczny odświeżacz powietrza automatyczny. Marka Initial proponuje zapachy dopasowane do dużych wymagań o szerokiej gamie aromatów. Każdy z tych produktów stworzy zapraszającą atmosferę dla klientów w Twoim lokalu.