Popularne wpisy
 • Nowoczesne podajniki na ręczniki papierowe
  Nowoczesne podajniki na ręczniki papierowe
  1178 wyśw. polubień

  Korzystamy z nich na co dzień w publicznych łazienkach i toaletach. Nowoczesne podajniki na ręczniki papierowe są nie tylko eleganckie i wygodne w użyciu, ale także higieniczne. Jakie są ich pozostałe zalety? Czy warto ich używać i które rodzaje podajników na ręczniki najkorzystniej wybrać?

  Więcej
 • Najlepszy płyn do czyszczenia kabiny prysznicowej
  Najlepszy płyn do czyszczenia kabiny prysznicowej
  13279 wyśw. polubień

  Większość osób przywiązuje dużą wagę do higienicznej czystości w łazience. Zdajemy sobie sprawę, że jest to pomieszczenie, w którym, ze względu na dużą wilgotność, szczególnie łatwo o rozwój niebezpiecznych drobnoustrojów. Z pewnością zadbanie o nienaganną czystość i właściwą dezynfekcję armatury łazienkowej bywa nie lada wyzwaniem.

  Więcej
 • Skuteczne środki do czyszczenia tapicerki
  Skuteczne środki do czyszczenia tapicerki
  9415 wyśw. polubień

  Oferta środków do prania tapicerki jest bardzo różnorodna. Jeżeli nie decydujemy się powierzyć prania tapicerki meblowej czy samochodowej profesjonalnym firmom i wolimy zrobić to samodzielnie, zdecydowanie powinniśmy się zaopatrzyć w najlepsze preparaty. Czym się zatem kierować przy wyborze skutecznych środków do prania tapicerki?

  Więcej
 • Profesjonalne środki czystości dla hoteli
  Profesjonalne środki czystości dla hoteli
  862 wyśw. polubień

  Z całą pewnością utrzymanie czystości w hotelu będzie priorytetem dla każdego rzetelnego właściciela, któremu zależy na komforcie i bezpieczeństwie gości. Odpowiednio dobrana chemia hotelowa nie tylko zagwarantuje nieskazitelną czystość, ale również skutecznie zdezynfekuje wszystkie powierzchnie. Zdecydowanie będzie to owocna inwestycja, gdyż zadowoleni goście będą chętnie wracać do schludnego hotelu i bez wątpienia polecą go znajomym.

  Więcej
Showing 1 to 4 of 4 (1 Page)