Skuteczne proszki i płyny do prania

Filtry

Seria

Cena

5,00 zł - 520,00 zł

Czas wysyłki

  • Show Sidebar

Jest 23 produktów.

Proszek oraz płyn do prania to podstawowe środki usuwające zabrudzenia z różnego rodzaju materiałów. Zapewniają one ubraniom świeżość i czystość. Nowej generacji środki do prania są nie tylko skuteczne, ale i delikatne dla tkanin oraz kolorów. W tej kategorii nie można pominąć produktów hipoalergicznych, w których można prać ubranka dla dzieci oraz alergików. W naszym sklepie zgromadziliśmy również skuteczne odplamiacze, płyny do płukania, delikatne żele oraz kapsułki. Wysoka jakość jest obecnie oferowana przez wiele marek.

Dobre proszki do prania

Przy konstruowaniu oferty, skupialiśmy się na najlepszych rozwiązaniach na rynku. Korzystaliśmy z dostępnych rankingów proszków do prania. W efekcie możemy pochwalić się staranną kolekcją krajowych, jak i zagranicznych produktów. Cechuje je duża wydajność, dbałość o tkaniny, dobra rozpuszczalność w wodzie, świeży zapach i skuteczne działanie już od 30°C. Większość proszków ma wkomponowany specjalny środek zmiękczający wodę. Niemieckie i polskie proszki do prania z naszej oferty w większości są uniwersalne, co oznacza, że nie musisz dokonywać zakupu oddzielnego opakowania dla prania białego i kolorowego.

Proszek Waschkonig 7,5 kg starcza aż na 92 prania. Producent proszku Vizir 6,5 kg deklaruje możliwość wykonania 100 prań przy uzyskiwaniu każdorazowo perfekcyjnej czystości i świeżości. Zbilansowany skład sprawia, że biała pościel będzie cieszyć nieskazitelną bielą, a kolory ubrań pozostaną żywe i będą wyglądały jak nowe. Proszek ten sprawdza się już w temperaturze 20°C. Niemieckie proszki do prania od wielu lat przodują w rankingach i są znane ze swojej jakości.

Kapsułki do prania

Kapsułki do prania zdobyły swoją popularność dzięki kompaktowym rozmiarom i wszechstronnemu zastosowaniu. Maksymalizują efekt, przy ekonomicznym zużyciu chemii. Z powodzeniem zastąpią zarówno proszek do prania, płyn do płukania, jak i odplamiacz. Są przyjazne dla środowiska oraz kieszeni. Z tego powodu nie mogło go zabraknąć w naszym sklepie. Jeśli szukasz produktu, który jednocześnie usuwa zabrudzenia, dezynfekuje, odświeża oraz pozostawia przyjemny zapach, sięgnij po kapsułki do prania Waschkonig 27 sztuk lub Buzzy Duo-Caps 24 sztuki. W rankingach są one oceniane bardzo wysoko. Warto zauważyć, że cena kapsułek jest niższa niż przy łącznym zakupie płynu do prania i płukania, a opakowanie poręczniejsze i lżejsze. Zajmuje ono również mniej miejsca niż dwie duże butelki, nie zapominając również o aspekcie ekologicznym.

Żele do prania

Żele do prania są coraz popularniejszym zamiennikiem proszków. Występują w formie koncentratów, dzięki czemu dają dużą wydajność. Cena jednego prania staje się stosunkowo niska. Nie pozostawiają na tkaninach żadnych śladów, gdyż doskonale rozpuszczają się w wodzie. Zaletą żeli piorących jest ich ogromna różnorodność. Dostępne są żele do prania czarnego, kolorowego, a nawet płyny dedykowane do prania białego i delikatnych tkanin jak wełna i jedwab.

Nowością są ekologiczne żele piorące marki Frosch, które nie tracą na jakości, a dodatkowo są przyjazne dla środowiska. W zakresie chemii do prania tkanin posiadamy również płyny do prania ręcznego oraz płyny do płukania. Są one szczególnie często kupowane przez mamy dla prania ubranek swoich niemowląt i dzieci.

Niemieckie czy polskie proszki do prania – które lepsze?

Do niedawna w rankingach chemii do czyszczenia królowały niemieckie marki. Współcześnie polscy producenci nie pozostają daleko w tyle. Trzeba tylko umieć dobrze wybrać. Zrobiliśmy to za Ciebie. W naszym sklepie mamy to, co najlepsze na rynku środków do prania. Pokaż swoim domownikom, że dbasz o ich ubrania w najlepszy możliwy sposób. Zakupy w naszym sklepie to czysta przyjemność. Gwarantujemy produkty jakości premium i satysfakcję z efektów ich stosowania.