Lista produktów marki Diversey

Filtry

Seria

Kategorie

Cena

20,00 zł - 3 410,00 zł
  • Show Sidebar

Jest 22 produktów.

Produkty marki Johnson Diversey to linia preparatów chemicznych do profesjonalnego sprzątania. Stworzona została głównie z myślą o konieczności utrzymania dużej czystości w miejscach takich jak: hotele, zakłady pracy, szkoły i inne obiekty publiczne. Chemia profesjonalna Diversey znajduje także szerokie zastosowanie w wielu gospodarstwach domowych. Firma charakteryzuje się nowatorskim podejściem i ciekawymi rozwiązaniami. W ofercie znajdziemy m.in. produkty do sprzątania i dezynfekcji: CIF, Domestos, Coccolino, czy Omo, a także odświeżacze powietrza.

Chemia profesjonalna Johnson Diversey do zadań specjalnych

Diversey jest jednym z wiodących dostawców profesjonalnych produktów do czyszczenia i higieny. Producent nieustannie dąży do dostarczania rewolucyjnych technologii w tym zakresie. Jest dostawcą środków sanitarnych i czyszczących oraz rozwiązań, które umożliwiają i ułatwiają sprzątanie. Wszystko, opiera się na przekonaniu, że higiena jest niezbędnym elementem życia. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i wiedzę, firma rozwija technologie czyszczenia, dostosowane do potrzeb klienta.

Johnson Diversey to chemia profesjonalna pod każdym względem. Wygląd powierzchni i podłóg wewnątrz budynku ma bardzo duże znaczenie. Producent opracował kompletne, proste do wdrożenia rozwiązania, które stanowią odpowiedź na wszystkie specyficzne wyzwania związane z utrzymaniem czystości i higieny. Oferta obejmuje środki czyszczące codziennego użytku do wszystkich powierzchni. Wydajna chemia Diversey to produkty do cięższych prac oraz specjalne środki czyszczące do specyficznych rodzajów zabrudzeń i plam lub szczególnych wymagań higienicznych.

Dlaczego warto postawić na produkty Diversey?

Efektywne rozwiązania w zakresie pielęgnacji podłóg, powierzchni szklanych, ceramicznych, czy drewnianych cieszą się ogromną popularnością i uznaniem w oczach klientów. Złe zapachy eliminowane przez zastosowanie produktów Diversey to gwarancja czystego i świeżego powietrza. Odświeżacze zapewniają komfortowe oraz pozytywne odczucia i dostępne są w wielu opcjach zapachowych.

Produkty Diversey są jednymi z najchętniej wybieranych środków czystości. Świetnie sprawdzają się w czasie sprzątania nawet najbardziej wymagających pomieszczeń. Nie tylko dobrze czyszczą, ale także wykazują działanie pielęgnujące i konserwujące, dzięki czemu dłużej możemy cieszyć się dobrym wyglądem wszystkich powierzchni.