Lista produktów marki Buzil

Filtry

Kategorie

Cena

20,00 zł - 420,00 zł
  • Show Sidebar

Jest 28 produktów.

Buzil to marka posiadająca ponad 110 lat doświadczenia w zakresie produkcji środków czystości. Została założona przez Juliusa Wagnera w roku 1907, gdy otworzył on sklep z artykułami na bazie tłuszczu w Bissingen an der Enz. Dziś Buzil to firma międzynarodowa i może ona pochwalić się współpracą z partnerami na całym świecie, dzięki czemu jest w stanie zapewnić najlepszy asortyment dla wszystkich wymagających klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami firmy Buzil Polska w e-Srodkiczystosci.pl. Przygotowaliśmy specjalną ofertą łączącą ze sobą najlepszą jakość i doskonałe ceny – z myślą o potrzebach małych, średnich i dużych firm.

Buzil – chemia dla wymagających

Gdy zależy Wam na maksymalnej wydajności i satysfakcji, należy wykorzystywać narzędzia sprawdzone i wysoko oceniane przez klientów. Buzil to bez dwóch zdań najwyższa jakość, dzięki której pozbędziecie się zanieczyszczeń we wszystkich pomieszczeniach – niezależnie, jak duży jest Wasz obiekt.

W biurach może dojść do wielu sytuacji, które pozornie są trudnym zadaniem dla osób odpowiedzialnych za czystość. Zabrudzenia biurka lub wyposażenia tuszem, atramentem i wieloma innymi trudno usuwalnymi substancjami to niemal standard, lecz wykorzystując preparaty Buzil, wszystkie tego typu plamy przestaną być kłopotem.

Gdzie stosować produkty Buzil?

Chociaż w ofercie można znaleźć największą ilość komponentów czyszczących do posadzek, producent dysponuje również środkami do czyszczenia sanitariatów z uporczywych zabrudzeń, zabezpieczania podłóg i odświeżaczami powietrza.

Środki czystości Buzil doskonale sprawdzą się we wszystkich firmach i przedsiębiorstwach, gdzie codziennie trzeba dbać o czystość podłogi, łazienek i kuchni. Pamiętajcie, że zadbane i higieniczne miejsce pracy to podstawa, by pracownicy czuli się swobodnie i mogli bez problemu realizować powierzone im zadania.