Lista produktów marki Clinex

Filtry

Kategorie

Cena

5,00 zł - 540,00 zł

Czas wysyłki

  • Show Sidebar

Jest 172 produktów.

Higiena miejsca pracy to podstawa. Chcąc zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki do wykonywania powierzonych zadań, koniecznie trzeba zapewnić im czyste i przyjemne otoczenie. Nieistotne, czy Twoja firma to niewielkie rodzinne przedsiębiorstwo, średniej wielkości knajpa, czy doskonale działająca korporacja – zawsze musisz dbać o zachowanie standardów czystości.

Clinex to kompleksowa propozycja dla firm, które stawiają na najwyższą jakość. W tej kategorii znajdziesz doskonałą ofertę, w której połączyliśmy niskie ceny z doskonałymi rozwiązaniami.

Clinex – sklep dla najbardziej wymagających

Chcąc cieszyć się wydajną pracą i zadowalającymi efektami pracy osób odpowiedzialnych za utrzymanie czystości, należy dostarczyć im najlepszych narzędzi. Produkty Clinex charakteryzują się bezpieczeństwem stosowania i zaawansowaną formułą, o czym świadczy m.in. certyfikat ISO 9001. Producent może pochwalić się 25-letnią obecności w branży, dlatego wymagający klienci bez wahania mogą zaufać doświadczeniu specjalistów.

W tej kategorii znajdują się m.in. takie komponenty jak: środki czyszczące posadzki w obiektach wielkopowierzchniowych, preparaty do okien, biodegradowalne substancje do czyszczenia tłustych zabrudzeń, odświeżacze powietrza, czy chociażby płyny do klimatyzacji.

Gdzie stosować produkty Clinex? Środki czystości dla każdego

Clinex to profesjonalny producent chemii gospodarczej i samochodowej. Dzięki dużym opakowaniom, asortyment świetnie sprawdzi się w każdej firmie – nieistotne, czy prowadzisz niewielkie biuro, warsztat samochodowy, czy restaurację. Preparaty dostosowane są do czyszczenia wyposażenia kuchennego, sanitarnego, stołów, podłóg itp.

Potrzebujecie pomocy w skompletowaniu zamówienia lub masz pytania odnośnie asortymentu? Zapraszamy serdecznie do kontaktu! Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie wiadomości na temat oferty Clinex. Hurtownia e-Srodkiczystosci.pl gwarancja satysfakcji dla najbardziej wymagających klientów!