Profesjonalne środki czyszczące do podłóg i wykładzin

Filtry

Seria

Cena

5,00 zł - 420,00 zł

Czas wysyłki

  • Show Sidebar

Jest 129 produktów.

Podłoga jest bardzo ważnym elementem aranżacji wnętrz. Jej powierzchnia mocno wpływa na odbiór całego pomieszczenia, dlatego powinniśmy szczególnie zadbać o jej jakość i wygląd, ale nie tylko. Podłoga wymaga specjalnej uwagi, ponieważ jest najbardziej narażona na uszkodzenia oraz zabrudzenia. Niezależnie od tego, jaki rodzaj posiadasz w swoim domu, czy zakładzie pracy, ważna jest jej późniejsza pielęgnacja. To dotyczy zarówno podłogi drewnianej, paneli, jak i podłóg laminowanych oraz wykładzin.

Profesjonalne środki do czyszczenia, konserwacji i pielęgnacji powinny znaleźć się w każdym domu, firmie, hotelu i obiekcie użyteczności publicznej. Inwestując w wysokiej jakości preparaty czyszczące, przekonasz się, jak wielki możesz mieć wpływ na trwałość oraz wygląd podłogi. Kluczem jest, by w porę dokonać odpowiedniego zakupu i podjąć skuteczne działania w celu zabezpieczenia tej powierzchni.

Preparaty do czyszczenia podłóg – jak i kiedy ich używać?

Na rynku wielu producentów oferuje szeroką gamę środków do utrzymywania podłóg i wykładzin w czystości, czasem bardzo różniących się ceną. Jaki wybrać ten najbardziej dopasowany do naszych potrzeb? Który z nich najskuteczniej pomoże zachować nieskazitelny wygląd podłoża? Czy najdroższy równa się najlepszy?

Podstawowym kryterium jest rodzaj posadzki lub wykładziny i materiał, z jakiego zostały wykonane. W naszym sklepie mamy zgromadzone preparaty do dywanów, drewna, laminatu, linoleum, ceramiki, kamienia i winylu jak Clinex Panel, Gold-Drop Wood Cleaner, Clinex 4Dirt Foam do PCV i betonu. Zalecenia, jakie daje producent na etykiecie produktu, zawierają ważne informacje na temat sposobu użycia danego środka czystości. Niektóre z nich bowiem należy rozcieńczyć jak super koncentrat Clinex Profit Floor wymagający 30-100 ml środka na 10 litrów wody.

Dostępne u nas preparaty w dużej mierze przeznaczone są do regularnego stosowania. Mają właściwości myjące, ale również zabezpieczające, poprawiające trwałość, a także nabłyszczające. Posiadamy także w ofercie produkty do zadań specjalnych, czyli usuwania trudnych zabrudzeń, tłustych plam, śladów gumy, pleśni jak Clinex Anti-oil, Clinex DHS Forte, grzybobójczy Clinex Barren, antypoślizgowy Buzzil Corridor, Clinex Sporthall lub Buzil Idumaster do ciężkiego brudu. Mają one zastosowanie na powierzchniach wielkoformatowych, w halach sportowych i produkcyjnych, sklepach, warsztatach, zakładach przemysłowych. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka i fachowa interwencja na dużą skalę.

Środki do czyszczenia wykładzin – jak wybrać najlepsze?

Najpewniejszym sposobem na trafiony zakup środków jest korzystanie z oferty renomowanych producentów. W naszym sklepie przedstawiamy tylko profesjonalne serie środków do czyszczenia konserwacji. Warto kupować koncentraty, gdyż są one bardziej wydajne, ich działanie jest skuteczniejsze, a cena atrakcyjna. Kolejną wskazówką jest korzystanie ze środków przeznaczonych do profesjonalnego sprzątania. Nasz specjalistyczny sklep udostępnia je nie tylko dla firm oferujących szerokie spektrum usług sprzątających, ale i dla prywatnych gospodarstw.

Preparaty do konserwacji i zabezpieczania powierzchni

W tej kategorii proponujemy szeroką gamę preparatów na bazie polimerów akrylowych i poliuretanowych, które pozwalają na zachowanie doskonałego wyglądu posadzki przez długi czas. Specjalne formuły zapewniają szybki i długotrwały efekt. Podłoga nabiera właściwości hydrofobowych, zyskuje połysk, odporność na uszkodzenia. Na szczególną uwagę zasługuje preparat ochronny do posadzek CLINEX oraz twardy polimer do podłóg w pojemniku 5 L. Przed jego użyciem trzeba usunąć zanieczyszczenia i stare warstwy. Do tego celu służy Dispersion Stripper, profesjonalny intensywny preparat do usuwania polimerów. Dzięki jego zastosowaniu, zniszczonym, porysowanym, zmatowionym, powierzchniom w prosty sposób możemy przywrócić dawny wygląd. Do szpitali i innych obiektów publicznych rekomendujemy środek dyspersyjny Corridor Glorin. Do mycia powierzchni zabezpieczonych polimerami – Clinex Dispersion Care do twardych i wodoodpornych powierzchni.

Popularne marki preparatów do podłóg

Naszą misją jest oferowanie fachowych preparatów do czyszczenia wykładzin oraz rozmaitych powierzchni w konkurencyjnych cenach. Wybraliśmy do naszego asortymentu uznanych producentów jak Clinex, Buzzil, Cif, Sidolux oraz Gold Drop. Każdy z produktów umożliwia profesjonalne oraz wydajne czyszczenie powierzchni. Dzięki innowacyjnym formułom gwarantują szybkie, skuteczne i proste usuwanie wszelkich zabrudzeń.

Wybierz profesjonalizm, który się opłaca. Zobacz naszą wyjątkową ofertę już teraz. Kontakt z nami możesz nawiązać telefonicznie lub mailowo przez prosty formularz zgłoszeniowy. Zapraszamy!