Środki do czyszczenia mebli

Kategorie
Filtry

Seria

Cena

0,00 zł - 80,00 zł
  • Show Sidebar

Jest 13 produktów.

Meble oprócz czyszczenia wymagają również regularnej konserwacji. Szczególnie meble drewniane powinny być szczególnie traktowane. Nowoczesne preparaty do mebli oferują kompleksową ochronę, a także fachową pielęgnację. W trosce o piękno szaf, komód, biurek czy stołów oferujemy tylko sprawdzone preparaty. Wśród nich znajdują się mleczka, aerozole, uniwersalne środki czyszczące, pasty, pianki oraz płyny. Doskonałym dodatkiem do zakupu są także ściereczki z mikrofibry do mebli, dzięki którym nie porysujesz delikatnych powierzchni.

W tej kategorii dostępne są preparaty marki Pronto, Buzzy, Clinex, Room Care oraz Sidolux. Każdy środek do czyszczenia mebli ma cechy produktu profesjonalnego i jest polecany zarówno firmom czyszczącym, jak i do użytku domowego.

Środki do pielęgnacji mebli drewnianych

Drewno jest materiałem eleganckim, trwałym i ponadczasowym. Nadaje wnętrzom stylowego wykończenia oraz naturalnego charakteru. Wymaga ono jednak specjalnego traktowania podczas sprzątania. Prawidłowy sposób pielęgnacji mebli z drewna sprawia, że przez długie lata prezentują się pięknie.

Do czyszczenia mebli drewnianych używa się preparatów z dodatkiem wosku lub oleju, by nadać meblom blasku oraz ochronić je przed wilgocią, kurzem, pyłem i innymi zabrudzeniami. Podstawowym narzędziem pielęgnacji jest miękka, bawełniana ściereczka, która powinna być delikatnie zwilżona, nigdy mokra.

Nie zaleca się użytkowania uniwersalnych środków czyszczących tzw. Multi Surface. Lepszym rozwiązaniem jest wybór jednego z naszych preparatów specjalistycznych do mycia mebli drewnianych jak Room Care R4. Środek skutecznie likwiduje brud, zanieczyszczenia i ślady kurzu. Dodaje również subtelnego połysku.

Jeśli twój mebel wymaga odnowienia, sięgnij po renowator do mebli drewnianych. Jest to pasta woskowa do mebli drewnianych służąca do ich impregnacji oraz naprawy. Wypełnia także ubytki oraz nadaje satynowe wykończenie. Preparaty w sprayu jak Pronto, Cif oraz Gold Wax skutecznie usuwają wszelkie naloty, odciski palców i osady z parapetów, stołów, biurek oraz blatów.

Płyn do czyszczenia mebli

Komody, stoły, biurka, szafy oraz krzesła potrzebują regularnego czyszczenia i pielęgnacji. Najlepiej sprawdzą się do tego zadania płyny do mebli cenionych producentów polskich i zagranicznych. Na pewno sprostają one Twoim oczekiwaniom, ponieważ wszystkie z nich cieszą się uznaniem konsumentów, co ma odzwierciedlenie w licznych rankingach oraz komentarzach. Są to delikatne dla powierzchni środki do czyszczenia mebli drewnianych, drewnopodobnych i laminowanych. Działają niezawodnie, nadają powierzchniom połysk, pozostawiają świeży zapach. Większość z nich ma właściwości antystatyczne i ochronne jak Clinex Delos Mat w butelkach o pojemności 1 L lub 5 L.

Dla miłośników owocowego aromatu proponujemy Clinex Delos, płyn do mebli wzbogacony naturalnym woskiem oraz olejkiem pomarańczowym w 5-litrowym opakowaniu w korzystnej cenie.

Nabłyszczacz do mebli – jak go wybrać?

Wybór odpowiedniego nabłyszczacza może przysporzyć wielu problemów. Na rynku dostępne są przeróżne propozycje producentów krajowych oraz zagranicznych. W naszym sklepie postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i maksymalnie uprościć dobór odpowiedniego preparatu.

Dla klientów wyselekcjonowaliśmy najpopularniejsze środki do pielęgnacji mebli drewnianych oraz laminowanych i skórzanych. Meble z Niemiec i nie tylko będą wyglądały jak nowe po zastosowaniu Dr Shine do mebli tapicerowanych oraz Sidolux M do mebli lakierowanych na wysoki połysk. Preparat Clinex Delos Shine odświeży nada połysk i zabezpieczy przed osiadaniem kurzu i powstawaniem nowych zabrudzeń.

Najlepsze mleczko do mebli – jakiej firmy?

Czym czyścić meble? Domowe sposoby nie zawsze zdają egzamin. Zamiast eksperymentować, lepiej skorzystać z fachowej pomocy preparatów opracowanych specjalnie dla wymagających dobrej pielęgnacji sprzętów. Mleczko do czyszczenia mebli jest rozwiązaniem bezpiecznym i delikatnym. Preparat Gold Wax czyści bez powstawania smug oraz nieestetycznych zacieków. Emulsja niweluje osadzanie się kurzu i wchłanianie wody oraz zabezpiecza powierzchnię przed zabrudzeniami, dodatkowo delikatnie nabłyszcza i pielęgnuje powierzchnie.