Ponad
1000
Produktów
100%
Zadowolenia
Masz pytania?
663 285 287
  • Chemia samochodowa

image
BIO KOKPIT FRESH 5L

55,00
Cena brutto
image
BIO KOKPIT LEMON 5L

55,00
Cena brutto
image
Boldair Profesjonalny odświeżacz powietrza 750 ml

31,00
Cena brutto
image
Boldair Profesjonalny odświeżacz powietrza 750 ml EKSTRAMOCNY

31,00
Cena brutto
image
Cartec Rubber Shine 25L czernidło do opon

490,00
Cena brutto
image
CLINEX ACTIVE TRUCK NF 26KG

160,00
Cena brutto
image
CLINEX ACTIVE TRUCK NF 5kg

44,00
Cena brutto
image
CLINEX ALUM preparat do mycia aluminium 5 L

55,00
Cena brutto
image
Clinex Anti-Spot Odplamiacz 250ml

15,05
Cena brutto

Auto dla wielu z nas jest niemal drugim domem. Dojeżdżając do firmy, biura, sklepu lub załatwiając codzienne czynności, spędzamy w nim wyjątkowo dużo czas. Pracownicy mobilni wykorzystują pojazdy jako swoje narzędzie pracy przez wiele godzin dziennie. Nic dziwnego, że z czasem pojawiają się zabrudzenia lub niezbyt przyjemny zapach. 

Nieistotne, czy sprzątasz jedynie swój wóz, czy prowadzisz firmę zajmującą się ich czyszczeniem – w obydwu przypadkach chemia samochodowa to podstawa, dzięki której każde zadanie zostanie wykonane! Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia, co nasz zespół przygotował specjalnie dla Was!

Kompleksowe czyszczenie auta


Różne materiały, wymagają od użytkowników zróżnicowanych narzędzi. Dostępna profesjonalna chemia samochodowa także oferuje wiele preparatów, z czego każdy ma inne przeznaczenie, np.: odplamiacze, płyny do czyszczenia aluminium lub kokpitów, środki do prania tapicerki itp. 

Posiadamy w swojej ofercie duże opakowania do zastosowań przemysłowych. Jeśli prowadzisz myjnię samochodową lub świadczysz usługi czyszczenia pojazdów, zachęcamy do wyboru wyposażenia dostępnego w tej kategorii. Gwarantujemy najlepsze ceny, wydajność na satysfakcjonującym poziomie i zadowolenie z inwestycji!


Chemia samochodowa – sklep dla Twoich potrzeb

Jeśli potrzebujesz sprawdzonego asortymentu i stawiasz na producentów najlepszej jakości, korzystając z oferty naszego sklepu będziesz zachwycony z efektów. Gwarantujemy satysfakcję z wyboru, atrakcyjne ceny i przede wszystkim renomowane oraz wysoko oceniane marki. Dysponujemy wyposażeniem takich firm jak: Clinex, Nerta, Transnet

Z nimi bez problemu doprowadzisz auto do odpowiedniego stanu – niezależnie, czy będziesz chciał pozbyć się zanieczyszczeń i nieprzyjemnych aromatów ze swojego samochodu, czy aut swoich klientów.