Ponad
1000
Produktów
100%
Zadowolenia
Masz pytania?
663 285 287
  • Chemia profesjonalna Diversey

image
Domestos 5l

36,00
Cena brutto
image
Dove Cream Shampoo

19,99
Cena brutto
image
Dove Cream Shower

19,99
Cena brutto
image
Dove Cream Wash mydło hotelowe

19,99
Cena brutto

Produkty marki Johnson Diversey to linia preparatów chemicznych do profesjonalnego sprzątania. Stworzona została głównie z myślą o konieczności utrzymania dużej czystości w miejscach takich jak: hotele, zakłady pracy, szkoły i inne obiekty publiczne. Chemia profesjonalna Diversey znajduje także szerokie zastosowanie w wielu gospodarstwach domowych. Firma charakteryzuje się nowatorskim podejściem i ciekawymi rozwiązaniami. W ofercie znajdziemy m.in. produkty do sprzątania i dezynfekcji: CIF, Domestos, Coccolino, czy Omo, a także odświeżacze powietrza.

Chemia profesjonalna Johnson Diversey do zadań specjalnych

Diversey jest jednym z wiodących dostawców profesjonalnych produktów do czyszczenia i higieny. Producent nieustannie dąży do dostarczania rewolucyjnych technologii w tym zakresie. Jest dostawcą środków sanitarnych i czyszczących oraz rozwiązań, które umożliwiają i ułatwiają sprzątanie. Wszystko, opiera się na przekonaniu, że higiena jest niezbędnym elementem życia. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i wiedzę, firma rozwija technologie czyszczenia, dostosowane do potrzeb klienta.

Johnson Diversey to chemia profesjonalna pod każdym względem. Wygląd powierzchni i podłóg wewnątrz budynku ma bardzo duże znaczenie. Producent opracował kompletne, proste do wdrożenia rozwiązania, które stanowią odpowiedź na wszystkie specyficzne wyzwania związane z utrzymaniem czystości i higieny. Oferta obejmuje środki czyszczące codziennego użytku do wszystkich powierzchni. Wydajna chemia Diversey to produkty do cięższych prac oraz specjalne środki czyszczące do specyficznych rodzajów zabrudzeń i plam lub szczególnych wymagań higienicznych.

Dlaczego warto postawić na produkty Diversey?

Efektywne rozwiązania w zakresie pielęgnacji podłóg, powierzchni szklanych, ceramicznych, czy drewnianych cieszą się ogromną popularnością i uznaniem w oczach klientów. Złe zapachy eliminowane przez zastosowanie produktów Diversey to gwarancja czystego i świeżego powietrza. Odświeżacze zapewniają komfortowe oraz pozytywne odczucia i dostępne są w wielu opcjach zapachowych.

Produkty Diversey są jednymi z najchętniej wybieranych środków czystości. Świetnie sprawdzają się w czasie sprzątania nawet najbardziej wymagających pomieszczeń. Nie tylko dobrze czyszczą, ale także wykazują działanie pielęgnujące i konserwujące, dzięki czemu dłużej możemy cieszyć się dobrym wyglądem wszystkich powierzchni.