Ponad
1000
Produktów
100%
Zadowolenia
Masz pytania?
663 285 287
  • Chemia gospodarcza

image
AIR WICK wkład do elektronicznego odświeżacza powietrza

17,50
Cena brutto
image
ATTIS Mydełko hotelowe 100 sztuk

42,00
Cena brutto
image
ATTIS Mydło w płynie 400 ml

5,15
Cena brutto
image
ATTIS Mydło w płynie zapas 1L

8,10
Cena brutto
image
ATTIS Mydło w płynie zapas 5L

20,30
Cena brutto
image
ATTIS Odświeżacz powietrza 300 ml

4,20
Cena brutto
image
ATTIS Szare Mydło 200g

3,40
Cena brutto
image
BOOSTER Koncentrat do płukania tkanin 1l

7,60
Cena brutto
image
BOOSTER Odplamiacz 500 ml z rozpylaczem

8,80
Cena brutto

Każda kuchnia, łazienka lub pomieszczenie socjalne powinny zostać wyposażone w narzędzia do sprzątania i preparaty czyszczące takich jak chemia gospodarcza. Utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny to podstawa zarówno w domach, jak i miejscach pracy – niezależnie, czy jest to biuro, restauracja, czy bar. 

Chemia gospodarcza znajdująca się w naszym sklepie to profesjonalne środki do pielęgnacji czystości, które poradzą sobie z każdym problemem. Udało nam się połączyć asortyment najlepszych producentów w branży z atrakcyjnymi cenami, dzięki czemu stworzyliśmy ofertę doskonałą. 

Chemia przemysłowa – zadbaj o komfort pracowników

Łazienka to najbardziej newralgiczny punkt każdego biura lub firmy. Załatwienie spraw fizjologicznych bywa nie tylko krępujące, ale jeśli toaleta nie jest zadbana, może być to główny powód dyskomfortu. Stosując chemię gospodarczą wysokiej jakości, dużo łatwiej zadbać o czystość tego miejsca, oferując swoim klientom i podwładnym odpowiednie warunki. 

W kuchni natomiast najciężej utrzymać czystość. Przygotowanie posiłków przez pracowników, ciepłych napojów i przerwa obiadowa zajmują dużo czasu, natomiast każdy oczekuje od specjalistów, że jak najszybciej wrócą do wykonywania swoich obowiązków. Warto więc zatrudnić osobę zajmującą się sprzątaniem, udostępniając jej niezbędne środki czystości. 

O jakich elementach należy pamiętać?

Chemia przemysłowa to nie tylko kostki toaletowe i zapachowe odświeżacze powietrza. W tej kategorii znajdziecie także środki zwalczające kamień, preparaty do czyszczenia mebli, okien, proszki do prania, płyny do podłóg, wybielacze antybakteryjne, mydła, mleczka do czyszczenia i wiele innych. 

Chcemy zadbać o zadowolenie naszych klientów, dlatego postawiliśmy na sprawdzonych i renomowanych producentów. Znajdziecie u nas jedynie wysoko oceniane komponenty, cieszące się wieloma pozytywnymi opiniami i certyfikatami potwierdzającymi jakość.