Ponad
1000
Produktów
100%
Zadowolenia
Masz pytania?
663 285 287
  • Maszyny i Urządzenia do sprzątania

image
Automat Szorująco-Zbierający Nilfisk Scrubtec 343.2 E

13500,00
Cena brutto
image
Automat Szorująco-Zbierający Nilfisk Scrubtec 553 E

19500,00
Cena brutto
image
Automat Szorująco-Zbierający Numatic ET 4045 Twintec

11500,00
Cena brutto
image
Automat Szorująco-Zbierający Numatic TT1840 Twintec

7900,00
Cena brutto
image
Automat Szorująco-Zbierający Numatic TT6650 Twintec

16500,00
Cena brutto
image
Odkurzacz energooszczędny Numatic HVR 200 Henry

700,00
Cena brutto
image
Odkurzacz Piorący Numatic GVE 370 George

2100,00
Cena brutto
image
Odkurzacz sucho-mokro Numatic CVC 370 Charles

1000,00
Cena brutto
image
Odkurzacz Taski Aero 8 Euro

820,00
Cena brutto

Chcąc zapewnić odpowiedni poziom czystości w obiektach, należy wykorzystać narzędzia najlepszej jakości. Profesjonalne maszyny do sprzątania powinny znaleźć się na wyposażeniu wszystkich jednostek i osób, które odpowiedzialne są za utrzymanie higieny. 

Niezależnie, czy posiadasz niewielkie biuro, wynajmujesz całe piętro w biurowcu, czy zajmujesz się administracją centrum handlowego – w naszej ofercie znajdziesz urządzenia do sprzątania, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. 

Urządzenia do sprzątania małych i średnich firm

Jeśli do sprzątania jest zaledwie kilka pomieszczeń biurowych, pracownikom odpowiedzialnym za czystość wystarczy podstawowe wyposażenie. Odkurzacze dostępne w naszej ofercie to pojemne i mocne produkty, które zapewnią szybkość i wygodę w czasie realizacji powierzonych zadań. 

Do zastosowań warsztatowych lub budowlanych, gdzie wyjątkowo trudno zadbać o czystość, przygotowaliśmy myjki wysokociśnieniowe, które sprawdzą się równie dobrze podczas czyszczenia szklanych ścian lub pozostałych błyszczących elewacji.  

Czystość w centrum handlowym – jak o nią zadbać


Gdy obiekt jest naprawdę duży, standardowy sprzęt do sprzątania może okazać się zbyt mało wydajny. Czyszczenie posadzki nie jest skomplikowaną pracą, lecz należy wziąć pod uwagę duży metraż obiektów publicznych. Maszyny szorująco-zbierające i szorowarki dostępne w tej kategorii wielokrotnie udowadniały, że są niezastąpione i jeden pracownik jest w stanie poradzić sobie z czyszczeniem bardzo dużych powierzchni w ciągu kilku chwil. 

Tempo pracy i precyzja są zależne od urządzeń. Jeśli oddacie w ręce pracowników sprawdzone rozwiązania dostępne w naszym sklepie e-Srodkiczstosci.pl, otrzymacie gwarancję zadowolenia. Inwestycja zwróci się wyjątkowo szybko, a Wy będziecie szczęśliwymi użytkownikami czystego, schludnego i przyjemnego miejsca pracy. 

Nie czekaj i sięgnij już dziś po propozycje, które przygotowała nasza załoga!